Laptop bag up to 14,1 ” Xiaomi Mi Minimalist Backpack Urban Life Style (Light Gray)

2.990 ден

Изглед

 
 

5555


Спецификација

 
 

  • Ранец за лаптот до 14.1 ” (инчи)
  • Боја: Сив
  • Максимална големина на лаптот (inches): до 14 “

Нема на залиха