Mi Прочистувач за воздух -ПРО

9.990 ден

Оригинален паметен Xiaomi прочистувач за воздух

 

Идеален за простории до 60 метри квадратни

 

Контрола преку апликација

 

Превземање на апликација преку QR код

 

Прецисен ласерски сенсор кој го мери квалитетот

 

Сијаличка која што го прикажува квалитетот

 

OLED дисплеј

 

Напојување: 220V

 

Боја

Боја: бела

Напојување

Voltage (V): 220

Димензија

Product weight: 9.7 kg
Package weight: 12.95 kg
Product size (L x W x H): 26.00 x 26.00 x 73.50 cm / 10.24 x 10.24 x 28.94 inches
Package size (L x W x H): 35.00 x 35.00 x 90.00 cm / 13.78 x 13.78 x 35.43 inches

Пакетот вклучува

 1 x Прочистувач за воздух, 1 x Адаптер, 1 x Филтер, 1 x Корисничко упатство

Нема на залиха

Категорија:
Затвори