Mi LED TV 4S 65″

49.990 ден

Тип на производ
 • Телевизор
Процесор
 • MTK A55 (4 јадра, 64-битни)
Графички распоред
 • 470 MP3
RAM меморија
 • 2 GB
Вградена меморија
 • 16 GB eMMC
Тип на екран
 • HDR10 +
Дијагонала на екранот
 • 65 “
Резолуција на екранот
 • 3840 × 2160 px
Стапка на освежување на екранот
 • 60 Hz
Тјунер
 • DVB-C
 • DVB-S2
 • DVB-T2
Функции на Smart TV
 • Amazon Prime
 • Android TV
 • Google Chromecast
 • Google Play
 • Netflix
 • Youtube
Поддржани формати на видео
 • MPEG1 / 2/4
 • H.264
 • Н.265
 • VP8
 • VP9
Комуникација
 • Wi-Fi
 • 2.4GHz
 • 5GHz
 • Bluetooth
 • Жичен
Конектори
 • 3 × HDMI
 • 3 × USB
 • CI +
 • RJ-45
 • SPDIF
 • AV влез
 • Излез за слушалки 3,5 мм
Операционен систем
 • Андроид ТВ 9.0
Агол на гледање
 • 178 °
Антена
 • Вграден
Опсег на температура
 • 0 ° C 40 ° C
Опсег на влажност
 • помалку од 80% RH
Звук
 • Dolby +
 • DTS-HD
Моќност
 • Мрежа
Влезен напон
 • 200-240V
Енергетска класа
 • AND
Потрошувачка на енергија
 • 200 W.
Боја
 • Сребро
Ширина
 • 1.449,3 мм
Висина
 • 836,5 мм
 • 907 mm со основа
Дебелина
 • 318,8 мм со држач
Тежина
 • 17,56 кг
 • 18 кг со држач
Ѕиден држач
 • VESA 400 x 300
Сет
 • Телевизор
 • Далечински управувач
 • Батерии за далечинскиот управувач
 • 4 завртки
 • Упатство за користење

Нема на залиха

Категорија: