Mi Robot Vacuum Mop – крпа

690 ден

Комплет од две компатибилни ткаенини за Mi Robot Vacuum Mop 1C. Чистењето на која било површина сега е полесно од било кога. Комплетот вклучува влажна и полу влажна крпа.

Нема на залиха

Категорија:
Затвори