Mi Robot Vacuum-Mop Pro – капак за четка (црн)

490 ден

Капакот на главната четка Mop 1C има запечатено куќиште, гарантирајќи висок ефект на чистење. Лесен за ставање и отстранување. Капакот не акумулира нечистотија.

Боја : Black
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори