Mi Robot Vacuum-Mop Pro странична четка бела

350 ден

Никогаш премногу чистота! Комплет од две црни аголни четки за Mi Robot Vacuum Mop Pro. Целосна еластичност, висока флексибилност, отпорност на абење и подобрена издржливост.

Боја : Cosmic black
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори