Xiaomi Mi Sports Bluetooth Earphones (Black & White)

2.290 ден

Производител: Xiaomi

Тип на производ: Слушалки

Врска: Безжичен (Bluetooth)

Тип на слушалки: За во уво

Употреба: За спорт / комуникација / музика

Гаранција: 2 години

Боја : White
Black
White
+ -3 more
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори