Xiaomi Mi X Wiha 8-in-1 Прецизен штрафцигер

1.490 ден

Бренд Xiaomi
Тип Штрафцигер
Боја Црн

Должина 105mm
Рачка TPE+PA6-GF35
Притисок 15 N.m(Max)
Европски патент NO EP 2698231B1
Интернационален патент B25G 1/08
Bits тип H6, H5, H4, PH3, PH2, PH1, SL6.5, SL4.5
материјал S2 челик
Hardness 60HRC

Тежина на пакетот 0.3kg
Големина на пакетот 16×6×4 cm

Нема на залиха

Категорија: