Mi Smart Space Heater S – spec

 МоделKRDNQ03ZM 
 КомпатибилностGoogle Assistant
Амазон Алекса
Андроид
iOS
 ФункцииДвонасочна дисипација на топлина
Заштита од прегревање
Термостат
Детско заклучување
Далечински управувач преку апликацијата
 КомуникацијаWi-Fi 2.4G
 Моќност2200 вати
 Напoн220V ~ 50Hz
 Ширина780 мм
 Висина526 мм
 Дебелина216 мм
 Тежина5,7 кг
 Час за заштитаIPX4
 Дополнителни информацииДизајн без ветер
4.800 см2 површина на дисипација на топлина
Вграден фен за алишта