Mодел : TWSEJ02LM

Тип на производ : Безжични слушалки

Тип на слушалки : интратекална

Kомпатибилност : андроид iOS

Функции : Контрола на допир Автоматско напојување и спарување Можноста за користење на една слушалка

Комуникација : Bluetooth 5.0

Протоколи : HFP / A2DP / HSP / AVRCP

Опсег : до 10 м

Конектори : микро USB

Вграден микрофон : Tак

Опсег на фреквенција : 20 ~ 20,000 Hz

Капацитет на батеријата : Единечна слушалка: 43 mAh ,Пакување: 300 mAh

Траење на батеријата : до 4 часа

Време на полнење Слушалки: до 1,5 часа , Пакување: до 2,5 часа

Боја : бела

Тежина : 39 g со пакување

Дополнителни информации : Висококвалитетен звук Преносен и безжичен дизајн Безбедно и удобно вклопување

Сет : слушалки 3 пара силиконски ушни капаци (S, M, L) Амбалажа за полнење Микро USB кабел Упатство за употреба