Mi Cable Type-C Braided (Black&Red)

490 ден

 

Производител: Xiaomi
Врска 1: микро USB
Врска 2: USB C машки
Должина на кабелот: 1м
Адаптер: Не
Гаранција: 12 месеци

Боја : Black
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори