Mi Portable за слики

Original price was: 3.990 ден.Current price is: 2.990 ден.

 • Бренд: Xiaomi
 • Модел: Mi Portable Photo Printer
 • Перформанци на печатење:
  • Технологија: ZERO INK
  • Резолуција: 313 x 400 dpi
  • 3 “ големина на хартија
  • Подржани формати: JPEG, PNG.
 • Системи
  • Компатибилно со: Android 4.1 или повисоко,  iOS 9.0 или повисоко.
  • APP Mi Home (Android and iOS)
 • Поврзување
  • Bluetooth: BLE 5.0
  • 3 уреди махимум поврзани
 • Батерија:
  • 500 mAh батерија
  • Траење на батерија: 20 испринтани слики
 • Димензии:
  • Големина: 12.4 x 8.5 x 2.46 cm
  • Тежина: 181 gr
  • Бела боја
  • Материјал: PC + ABS

Нема на залиха

SKU: 6934177715488 Категории: , ,