Mi Robot Vacuum-Mop 2 / S10+ / X10+ Странична четка (x2)

690 ден

Чистење по страните за високо ефикасно собирање прашина

Опис на производот

Направени со средна цврстина
Пристап до секој агол
Работа со голема брзина за собирање прашина со висока ефикасност
Ги одржува ѕидовите и подот чисти и полирани.
Пакетот вклучува 2 парчиња.

Нема на залиха

Категории: ,