Mi Robot Vacuum-Mop P – капак за четка

390 ден

Капакот на главната четка Mop 1C има запечатено куќиште, гарантирајќи висок ефект на чистење. Лесен за ставање и отстранување. Капакот не акумулира нечистотија.

Боја : Black
Исчисти

SKU: Недостапно Категории: ,