Mi Robot Vacuum-Mop P странична четка

290 ден

Никогаш премногу чистота! Комплет од две црни аголни четки за Mi Robot Vacuum Mop Pro. Целосна еластичност, висока флексибилност, отпорност на абење и подобрена издржливост.

Боја :
Исчисти

SKU: Недостапно Категории: ,