Xiaomi плетен кабел тип Ц

Original price was: 490 ден.Current price is: 390 ден.

 

Производител: Xiaomi
Врска 1: микро USB
Врска 2: USB C машки
Должина на кабелот: 1м
Адаптер: Не
Гаранција: 12 месеци

Боја : Black
Исчисти

SKU: Недостапно Категории: , ,