Xiaomi Robot Vacuum X10+ Mop Pad 2-Pack сива боја

790 ден

Спецификации
Марка: Xiaomi
Име на производ: Mop Pad
Тип на производ: Додаток за правосмукалка
Компатибилни модели: Xiaomi Robot Vacuum X10+
Боја: Сива

Пакетот вклучува
2x влошки за џогер


Категории: ,