Xiaomi Robot Vacuum X10+/X10 торба за еднократна употреба

990 ден

Спецификации
Марка: Xiaomi
Име на производ: Торба за еднократна употреба
Тип на производ: Додаток за правосмукалка
Компатибилни модели: Xiaomi Robot Vacuum X10+/X10

Пакетот вклучува
5x торба за еднократна употреба

Нема на залиха

Категории: , ,