Xiaomi Mi X Wiha 8-in-1 Прецизен штрафцигер – specifications

БрендXiaomi
ТипШтрафцигер
БојаЦрн
Должина105mm
РачкаTPE+PA6-GF35
Притисок15 N.m(Max)
Европски патент NOEP 2698231B1
Интернационален патентB25G 1/08
Bits типH6, H5, H4, PH3, PH2, PH1, SL6.5, SL4.5
материјалS2 челик
Hardness60HRC
Тежина на пакетот0.3kg
Големина на пакетот16×6×4 cm