Xiaomi Mi Powerbank 20.000mAh 3 Pro

3.990 ден

Производител:  Xiaomi
Боја: црна
Излез (А): Да
Капацитет (mAh): 20.000mAh
Гаранција: 12 месеци

Боја : Black
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија: