Mi Bluetooth Selfie Stick

1.590 ден

Со преклопување до мала големина, Mi Bluetooth Selfie Stick е совршен придружник за секое патување. Тежи само 133 g и ви овозможува да направите далечински фотографии со едно копче. Ротираниот држач за паметни телефони од 270 ° со рачката за виткање до 70 см ве тера да ја снимите сцената од сосема друга перспектива.

Гаранција: 12 месеци

Модел : LYZPG01YM

Комуникација: bluetooth 3.0

Боја : Црна

Димензии : Склопрен 19 цм, отворен 70 цм, тежина 133 г

Материјал : алуминиум 

Дополнителни информации : Агол на вртење 270 степени , не лизгачки материјал, ЛЕД индикатор

Боја : Black
Black
White
+ -3 more
Исчисти

SKU: Недостапно Категории: ,