Mi Bluetooth Speaker

2.490 ден

 

Mi Bluetooth Звучникот дава одличен квалитетен звук и подджува неколку различки плејбек модови.

  • Производител: Xiaomi
  • Категорија на звучник: Bluetooth
  • Караоке: Не

 

Боја :
Исчисти

SKU: Недостапно Категории: ,