Mi Куфер Класик 20”

4.490 ден

Вашиот багаж е безбеден како никогаш досега! Употребата на легура на магнезиум и алуминиум овозможи да се создаде структура која се карактеризира не само со одлична отпорност на оштетување, туку и феноменален изглед. Цврстите и маневрирачки тркала ќе ви овозможат комфорно да го движите куферот, а големиот капацитет од 31 L гарантира дека ќе ги понесете со себе сите работи што ви требаат!

Технички податоци

модел
Тип на производ
боја
височина
ширина
дебелина
капацитет
тежина
Направен материјал

сет

23941
Патување куфер
сина
505 мм
375 мм
225 мм
38 Л.
3,3 кг
100% полиестер
поликарбонат

Куфер
Упатство за употреба

Боја : Black
Исчисти

SKU: Недостапно Категории: ,