Xiaomi паметна греалка S

Original price was: 7.990 ден.Current price is: 6.390 ден.

 Модел KRDNQ03ZM
 Компатибилност Google Assistant
Амазон Алекса
Андроид
iOS
 Функции Двонасочна дисипација на топлина
Заштита од прегревање
Термостат
Детско заклучување
Далечински управувач преку апликацијата
 Комуникација Wi-Fi 2.4G
 Моќност 2200 вати
 Напoн 220V ~ 50Hz
 Ширина 780 мм
 Висина 526 мм
 Дебелина 216 мм
 Тежина 5,7 кг
 Час за заштита IPX4
 Дополнителни информации Дизајн без ветер
4.800 см2 површина на дисипација на топлина
Вграден фен за алишта

 

На залиха


SKU: 6934177718267 Категории: , ,